Reference

Reference

30 Hodnocení

Pavel
5

Poděkování patří firmě Roman za korektně vyklízený byt po mém zemřelém otci. Mohu všem jen doporučit.

Janoušková
1

Vyklizení sklepu za hodinu a půl práce za 6800 Kč, to opravdu není nejlevnější nabídka, údajně jsme platili 5000 Kč za odvoz věcí na skládku, ale účet ze skládky není. Je jasné, kde peníze skončily. Určitě se příště obrátím na jinou firmu.

Jaromíra
5

Touto cestou bych chtěla poděkovat firmě Roman vyklízení za skvěle odvedenou práci při úklidu sklepů po manželovi.

Azylový dům Olomouc
5

Chtěla bych poděkovat firmě Roman vyklízení za darované věci. Děkuji za vše

Hedvika
5

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Romanovi a jeho partě za vyklízení a odvoz odpadu. Vše bylo provedeno podle mých představ, příjemné jednání, rychlá realizace. S jejich odvedenou prací jsme spokojená. Všem doporučuji.

Andrea
5

Rychle a solidni jednani. Naprosta spolehlivost a pomoc v mnoha oblastech. Velice prijemna zkusenost. Vrele doporucujeme firmu pana Kucery i jeho spolupracovniky!

Eva Veselá
5

Naprostá spokojenost, bezvadná komunikace, rychlá realizace. Vyklizení pozůstalosti v bytě, sklepě a garáži v Brně proběhlo naprosto bez problémů. Firmu mohu doporučit a ještě jednou touto cestou děkuji za odvedenou práci.

Dagmar
5

Děkuji firmě Romanvyklízení za darovaný nábytek, kuchyňské vybavení a další věci. Ochota téhle firmy nezná meze, pro samoživitelku něco neuvěřitelného. Děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.

Michaela
5

Chci poděkovat panu Romanu Kučerovi a jeho firmě za ochotu, spolehlivost, výjimečně slušné a ohleduplné jednání. Vyklízení půdy a sklepa v rodinném domě s "památkami" po třech generacích není jednoduchá věc, u nás je dokázali realizovat v rekordních čase a ve skvělé kvalitě. Firmu mohu vřele doporučit bez jakýchkoli výhrad.

Marek Telička
5

Služeb firmy jsme využili kvůli vyklízení domu z pozůstalosti. Naprosto bezproblémová domluva, spolehlivý přístup a skvěle odvedená práce. Navíc i cena za vyklizení byla velmi rozumná, takže chlapy s klidným svědomím doporučuji. Marek Telička

Napsat hodnocení

Kontaktujte nás

Neváhejte nám zavolat 737 959 324 a domluvte si osobní schůzku.