Odvoz

Dosloužil váš starý spotřebič a nevíte kam s ním? Koupili jste si nový nábytek a máte problém e zbavit starého? Plánujete rekonstrukcí bytu a přemýšlíte kam se stavební sutí? Nechte to na nás a my všechny tyto problémy hladce vyřešíme za vás.

Čeho všeho vás dokážeme zbavit?

Odvoz odpadu a stavební suti po rekonstrukcích. Odvezeme a ekologicky zlikvidujeme jakýkoli odpad, včetně nebezpečného. S námi už se rekonstrukcí ani stavebních úprav nemusíte bát.

Odvoz starých a těžkých spotřebičů, kterých se sami nedokážete zbavit. Cokoli, co doma už nechcete, odvezeme do sběrného dvora nebo na jiné k tomu určené místo.

Máte doma něco těžkého, s čím si nevíte rady? Zbavíme vás i těžkých předmětů, jako jsou kovové registratury, trezory, stroje a podobně.

Odvoz a ekologická likvidace starého nábytku. Máte doma těžkou skříň či obývákovou stěnu, které se potřebujete zbavit? Zajistíme její odvoz a ekologickou likvidaci.

Máte na svém pozemku, ve stodole nebo na dvoře těžko určitelný odpad neznámého původu za desítky let používání? Nechte to na nás. Přijedeme, vše roztřídíme, zhodnotíme ekologické riziko a odvezeme odpad k ekologické likvidaci našim smluvním partnerům, kteří jej zlikvidují či zrecyklují s přihlédnutím k nejpřísnějším ekologickým normám a předpisům EU.

Po odvozu odpadu vám pozemek i uklidíme, případně posečeme. Po našem zásahu se ošklivá skládka promění v příjemnou zahradu.

Náš tým je připraven vás zbavit starostí s odpadem kdykoli a kdekoli. Jsme vám k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu, vždy připraveni zbavit vás věcí, které již nechcete. Jsme tu pro vás v kteroukoliv denní i noční dobu, práce o víkendech či svátcích pro nás není problémem. Nabízíme nejlevnější ceny v ČR. Při odvozu a likvidaci odpadu dbáme přísných ekologických norem a vždy se snažíme co nejvíce vycházet vstříc přáním a potřebám našich klientů.