Reference

Reference

30 Hodnocení

Petra
5

Perfektní spolupráce, spolehlivost a poctivě odvedená práce. Pan Roman je velice empatický a milý člověk, který drží slovo. Firmu vřele doporučuji! Ještě jednou moc děkuji za vyklízení bytu po babi a dědovi 🙏

Michal, Pardubice
5

Mohu jenom doporučit. Skvěle odvedená práce při vyklizení bytu 2+1 - komplet nábytek, lůžkoviny, pračka, lednička... Díky!

Ilja
5

Chlapce všem vřele doporučuji. Ve všem na starší babku brali zřetel. Děkuji za vyklizenou garáž.

Mirek J. Olomouc
5

Velmi spolehlivá a ochotná firma , byl jsem velmi spokojen s vyklízením bytu .....mohu jen a jen doporučit .....posílám zpětně (vyklízení bylo na jaře) .Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Marie
5

Děkuji firmě pana Romana za perfektně odvedenou práci při vyklizení bytu v měsíci srpnu 2020 . Všem doporučuji

Milan
5

Tohle je neuvěřitelná firma jak po pracovní stránce, pro mě především po lidské stránce. Děkuji panu Romanovi za pleny,televizi,mikrovlnou troubu,křesla,světla a dalších věcí pro mého postiženého syna. Děkuji moc za vše Milan

Jarmila
5

Firmu pana Romana všem doporučuji.Spolehlivost,rychlost,slušnost,ochota a vstřícnost. Byla jsem moc spokojená. V dnešní době štěstí při výběru firmy.

Vladimír Schertler
5

Spolehlivá firma. Co jsme si řekli to platilo. Ráno v 7 hodin jsem jim předal klíče a v 15 hodin byl panelákových byt ve 4. patře čistý. Pokud budete potřebovat klidně ji oslovte.

Pavel
5

Super parta poctivých chlapů, kteří makají bez přestávky mohu všem vřele doporučit. Parta nejenže perfektně vše vyklidili,dokonce nám zametli i garáž. Děkujeme

Radana Nesvadbová
5

Firmu pana Romana můžu doporučit po všech stránkách - ochota, rychlé jednání, profesionalita a velká ohleduplnost. Byt po babičce byl vyklizen za neuvěřitelně krátkou dobu, jsem ráda, že jsem měla šťastnou ruku při výběru. Děkuji.

Napsat hodnocení

Kontaktujte nás

Neváhejte nám zavolat 737 959 324 a domluvte si osobní schůzku.