Reference

Reference

19. 5. 2022

Úžasně vyklizený byt, perfektní práce a skvělý přístup k zákazníkovi. Všechno proběhlo dle dohody. Moc děkuji. Budu rád doporučovat. Jaromír Válek

Avatar for Jaromír Válek
Jaromír Válek
12. 5. 2022

Poděkování patří firmě Roman za korektně vyklízený byt po mém zemřelém otci. Mohu všem jen doporučit.

Avatar for Pavel
Pavel
10. 5. 2022

Vyklizení sklepu za hodinu a půl práce za 6800 Kč, to opravdu není nejlevnější nabídka, údajně jsme platili 5000 Kč za odvoz věcí na skládku, ale účet ze skládky není. Je jasné, kde peníze skončily. Určitě se příště obrátím na jinou firmu.

Avatar for Janoušková
Janoušková
15. 4. 2022

Touto cestou bych chtěla poděkovat firmě Roman vyklízení za skvěle odvedenou práci při úklidu sklepů po manželovi.

Avatar for Jaromíra
Jaromíra
15. 1. 2022

Chtěla bych poděkovat firmě Roman vyklízení za darované věci. Děkuji za vše.

Avatar for Azylový dům Olomouc
Azylový dům Olomouc
23. 11. 2021

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Romanovi a jeho partě za vyklízení a odvoz odpadu. Vše bylo provedeno podle mých představ, příjemné jednání, rychlá realizace. S jejich odvedenou prací jsme spokojená. Všem doporučuji.

Avatar for Hedvika
Hedvika
27. 9. 2021

Rychle a solidni jednani. Naprosta spolehlivost a pomoc v mnoha oblastech. Velice prijemna zkusenost. Vrele doporucujeme firmu pana Kucery i jeho spolupracovniky!

Avatar for Andrea
Andrea
22. 9. 2021

Naprostá spokojenost, bezvadná komunikace, rychlá realizace. Vyklizení pozůstalosti v bytě, sklepě a garáži v Brně proběhlo naprosto bez problémů. Firmu mohu doporučit a ještě jednou touto cestou děkuji za odvedenou práci.

Avatar for Eva Veselá
Eva Veselá
16. 9. 2021

Děkuji firmě Romanvyklízení za darovaný nábytek, kuchyňské vybavení a další věci. Ochota téhle firmy nezná meze, pro samoživitelku něco neuvěřitelného. Děkuji a přeji hodně dalších úspěchů.

Avatar for Dagmar
Dagmar
18. 8. 2021

Chci poděkovat panu Romanu Kučerovi a jeho firmě za ochotu, spolehlivost, výjimečně slušné a ohleduplné jednání. Vyklízení půdy a sklepa v rodinném domě s „památkami“ po třech generacích není jednoduchá věc, u nás je dokázali realizovat v rekordních čase a ve skvělé kvalitě. Firmu mohu vřele doporučit bez jakýchkoli výhrad.

Avatar for Michaela
Michaela

Kontaktujte nás

Neváhejte nám zavolat 737 959 324 a domluvte si osobní schůzku.