Vyklízení / Stěhování

Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský a Pardubický kraj. 

Potřebujete vyklidit dům, byt, sklep, zahradu nebo jakoukoli jinou nemovitost? Naše firma nabízí profesionální vyklízení objektů za nejnižší ceny v ČR. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Naše ceny jsou stále stejné, 365 dní v roce.

Co nabízíme?

Vyklízení domů a bytů a nebytových prostor v celém Olomouckém, Jihomoravském a Pardubickém kraji.

Vyklidíme, odvezeme a kompletně ekologicky zlikvidujeme veškeré zařízení nejen z bytů a domů, ale i z nebytových prostor jako jsou sklepy, půdy, garáže, zahrady či dvory.

Vyklízení kanceláří a firem.

Vyklízíme kanceláře, sklady i výrobní prostory malých i velkých firem. Zajišťujeme skartaci dokumentů i odvoz technologických zařízení.

Vyklízení nebezpečného odpadu.

Vyklízíme i nebezpečný odpad jako jsou různé chemikálie, zářivky s obsahem rtuti, léky, baterie a podobně. Za vyklízení nebezpečného odpadu nemusíte platit nic navíc.

Profesionálně a s pietou vyklidíme i pozůstalost po vašich nejbližších. Oddělíme hodnotné a osobní věci, které předáme pozůstalým. Při vyklízení pozůstalostí postupujeme s maximálními ohledy.

Příprava nemovitostí k prodeji. Vyklidíme prodávanou nemovitost, včetně důkladného úklidu interiérů a úpravy okolního prostoru, tak abyste při prodeji získali co nejvyšší částku.

Odstraňujeme suť a stavební odpad po rekonstrukcích.

Proč si objednat vyklízení právě od nás?

Máme profesionální tým zkušených zaměstnanců, kteří pracují rychle a kvalitně.

Máme k dispozici kvalitní technické zázemí.

Poskytujeme kvalitní a rychlé služby za nízké ceny. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Žádné vyklízení pro nás není příliš malé ani velké. Jsme schopni vyklidit velký dům, i odvézt do sběrného dvora jediný spotřebič, kterého se potřebujete zbavit.

S námi již nikdy nebudete řešit ono okřídlené „Kam s ním?“

 

Neváhejte nám zavolat 737 959 324 a domluvte si osobní schůzku.