Reference a ukázky práce

Paní Sára z Olomouce: Děkuji této firmě za babičku, které stěhovali pokoj pro postiženého bratra. Byla jsem velice spokojená jak jsou ohleduplní a poctiví. Všem můžu za sebe a babičku vřele doporučit. Děkujeme moc

Paní Pavla z Kroměříže: Děkuji panu Romanovi a jeho partě za perfektně odvedenou práci při vyklízení bytu. Poctivá parta, která se v dnešní době těžko hledá. 

Paní Marie z Přemyslovice: Rychlá práce na zahradě. Pěkné a slušné jednání p. Romany který mě vyklidil zahradu a pořezal dřevo. Všem mohu jen a jen doporučit. 

Pan David z Prostějova: Všem mohu doporučit… pánové mě vyklidili dva byty během jednoho dne. Naprosta spokojenost !

Paní Lucie z Vykova: Vyklízecí společnost pana Romana Kučery můžeme všem vřele doporučit. Rychlé jednání, spolehlivost. V případě potřeby dalšího vyklizení nemovitosti se na tuto společnost znovu rádi obrátíme. Ing. Lucie Pilátová vedoucí realitní kanceláře QUANTUM, a.s.

Paní Libuše z Třebčína: Dnes vyklízeli byt po babičce. Přijeli na čas jak bylo domluveno . Ve všem byly vstřícní .Celou dobu jsme byl v bytě,pracovali celou dobu bez přestávek až jsem je musel 2x nutit na kafe.

19 hodnocení

Ilja
5

Chlapce všem vřele doporučuji. Ve všem na starší babku brali zřetel. Děkuji za vyklizenou garáž.

Mirek J. Olomouc
5

Velmi spolehlivá a ochotná firma , byl jsem velmi spokojen s vyklízením bytu .....mohu jen a jen doporučit .....posílám zpětně (vyklízení bylo na jaře) .Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků .

Marie
5

Děkuji firmě pana Romana za perfektně odvedenou práci při vyklizení bytu v měsíci srpnu 2020 . Všem doporučuji

Marie
5

Děkuji firmě pana Romana za perfektně odvedenou práci při vyklizení bytu v měsíci srpnu 2020 . Všem doporučuji

Milan
5

Tohle je neuvěřitelná firma jak po pracovní stránce, pro mě především po lidské stránce. Děkuji panu Romanovi za pleny,televizi,mikrovlnou troubu,křesla,světla a dalších věcí pro mého postiženého syna. Děkuji moc za vše Milan

Jarmila
1

Firmu pana Romana všem doporučuji.Spolehlivost,rychlost,slušnost,ochota a vstřícnost. Byla jsem moc spokojená. V dnešní době štěstí při výběru firmy.

Vladimír Schertler
5

Spolehlivá firma. Co jsme si řekli to platilo. Ráno v 7 hodin jsem jim předal klíče a v 15 hodin byl panelákových byt ve 4. patře čistý. Pokud budete potřebovat klidně ji oslovte.

Pavel
5

Super parta poctivých chlapů, kteří makají bez přestávky mohu všem vřele doporučit. Parta nejenže perfektně vše vyklidili,dokonce nám zametli i garáž. Děkujeme

Radana Nesvadbová
5

Firmu pana Romana můžu doporučit po všech stránkách - ochota, rychlé jednání, profesionalita a velká ohleduplnost. Byt po babičce byl vyklizen za neuvěřitelně krátkou dobu, jsem ráda, že jsem měla šťastnou ruku při výběru. Děkuji.

Napsat hodnocení