Reference a ukázky práce

Paní Sára z Olomouce: Děkuji této firmě za babičku, které stěhovali pokoj pro postiženého bratra. Byla jsem velice spokojená jak jsou ohleduplní a poctiví. Všem můžu za sebe a babičku vřele doporučit. Děkujeme moc

Paní Pavla z Kroměříže: Děkuji panu Romanovi a jeho partě za perfektně odvedenou práci při vyklízení bytu. Poctivá parta, která se v dnešní době těžko hledá. 

Paní Marie z Přemyslovice: Rychlá práce na zahradě. Pěkné a slušné jednání p. Romany který mě vyklidil zahradu a pořezal dřevo. Všem mohu jen a jen doporučit. 

Pan David z Prostějova: Všem mohu doporučit… pánové mě vyklidili dva byty během jednoho dne. Naprosta spokojenost !

Paní Lucie z Vykova: Vyklízecí společnost pana Romana Kučery můžeme všem vřele doporučit. Rychlé jednání, spolehlivost. V případě potřeby dalšího vyklizení nemovitosti se na tuto společnost znovu rádi obrátíme. Ing. Lucie Pilátová vedoucí realitní kanceláře QUANTUM, a.s.

Paní Libuše z Třebčína: Dnes vyklízeli byt po babičce. Přijeli na čas jak bylo domluveno . Ve všem byly vstřícní .Celou dobu jsme byl v bytě,pracovali celou dobu bez přestávek až jsem je musel 2x nutit na kafe.

29 hodnocení

Pavel Snětina
5

S prací vašich zaměstnanců jsem velmi spokojen, skutečně provedli vše tak jak jsme se domluvili a po sobě i uklidili. S čistým svědomím vaši firmu mohu doporučit. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Pavel Snětina

Markéta Pánková
4

Byla jsem spokojená, vycházeli vstříc k požadavkům. Doporučuji.

Markéta Pánková
4

Byla jsem spokojená, vycházeli vstříc k požadavkům. Doporučuji.

Simona
5

Mnohokrát dekuji za perfektní služby firmě Roman vyklízení. Perfektní přístup, sehraná parta, Mužů dal jen vřele doporučit.

Jitka
5

Děkujeme firmě RomanVyklízení za perfektně odvedenou práci. Jednalo se o vyklizení bytu a sklepu po naší opatrovance a vše na jedničku!!! Vše vyklizeno, odvezeno, uklizeno. Domluva skvělá, vždy nám vyšli vstříc!!!!! Tuto firmu můžeme jen a jen doporučit!!!!

Martina
5

Maximální spolehlivost a ochota, doporučuji!

Jaromír Válek
5

Úžasně vyklizený byt, perfektní práce a skvělý přístup k zákazníkovi. Všechno proběhlo dle dohody. Moc děkuji. Budu rád doporučovat. Jaromír Válek

Pavel
5

Poděkování patří firmě Roman za korektně vyklízený byt po mém zemřelém otci. Mohu všem jen doporučit.

Janoušková
1

Vyklizení sklepu za hodinu a půl práce za 6800 Kč, to opravdu není nejlevnější nabídka, údajně jsme platili 5000 Kč za odvoz věcí na skládku, ale účet ze skládky není. Je jasné, kde peníze skončily. Určitě se příště obrátím na jinou firmu.

Jaromíra
5

Touto cestou bych chtěla poděkovat firmě Roman vyklízení za skvěle odvedenou práci při úklidu sklepů po manželovi.

Napsat hodnocení